Poskytované služby


Zemní a bourací práce

Nabízíme strojní i ruční zemní a bourací práce.

Disponujeme pásovými rypadly od 2,2t - 5,5t značky Komatsu a Bobcat, na které je možné dle potřeby upevnit bourací kladiva. Dále provádíme práce smykovými nakladači Bobcat.

Stroje je možné zaměstnat jak v hodinové sazbě, tak i v předem dohodnutém úkole.

K prováděným pracím je kromě jiného k dispozici drobná stavební mechanizace jako např. hutnící desky, pěchy, bourací a vrtací kladiva a nivelační stroje.
Montáže plynovodů  

Nabízíme montáže domovních a areálových plynovodů z veškerých dostupných materiálů (polyetylen, ocel, měď, vícevrstvé potrubí).

Spojování potrubí dle typu  a materiálu ( elektrický oblouk, svařování plamenem, lisování měděného a vícevrstvého potrubí, svařování polyethylenu metodou na "tupo" a elektro svařování.

Připravujeme plynoměrné skříně pro montáž plynoměrů jak pro malé odběratele ( rodinné domy), tak i pro firemní areály dle požadavků provozovatele distribuční soustavy. 


Revize a kontroly plynovodů

  Dále provádíme výchozí a provozní revize plynovodů v bytových a rodinných domech včetně kontrol v bytech a měření spalin atmosférických kotlů. Výchozí revize nových domovních plynovodů, posouzení stavů původních plynovodů a spotřebičů včetně případných návrhů rekonstrukcí nebo výměn spotřebičů.